Tutaj jesteś Aktualności Dzień Samorządu Terytorialnego
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Dzień Samorządu Terytorialnego

Dzień Samorządu Terytorialnego

27.05.2024
"To, co robimy dla siebie, umiera razem z nami. To, co robimy dla innych, pozostaje i jest nieśmiertelne." (Albert Pike)

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy współtworzyli i współtworzą Samorząd w naszej Gminie. 

Nasze podziękowania kierujemy do byłych i obecnych Radnych Gminy, Sołtysów, Przewodniczących Osiedla Borek, rad Sołeckich, Zarządu Osiedla Borek oraz Pracowników Urzędu Gminy doceniając wzorową współpracę z Państwem.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, trud i poświęcenie w codziennej pracy na rzecz naszej społeczności. Wasza praca i oddanie stanowią fundament skutecznego działania samorządu, przyczyniając się do poprawy jakości życia mieszkańców, rozwoju infrastruktury oraz budowania społeczeństwa obywatelskiego.

Życzymy, aby Wasza praca była źródłem satysfakcji i spełnienia, a efekty Waszych działań były dostrzegane i doceniane przez wszystkich. Niech każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które będą motywacją do dalszych sukcesów, a współpraca i wzajemne wsparcie umacniają naszą wspólnotę.

Obraz przedstawia plakat z elementami graficznymi w odcieniach czerwieni i czerni. Na górze widnieje napis "DZIEŃ SAMORZĄDOWCA" z cytatami, pod którym znajdują się imiona i nazwiska osób oraz ich tytuły.
Powrót